Proč Live Sweaters a ne svetr z řetězce? Co je Cost per wear? 

Nedávno jsem doma ve skříni objevil modrý svetr z nejmenovaného řetězce. Pamatuji si, že jsem si ho kupoval před pár lety kvůli jedné business schůzce do saka.

Od té doby jsem ho na sobě měl celkem třikrát, ale už nikdy při oficiální události. Důvod byl prostý…Po dvou praních se jeho tvar změnil ve vytahané cosi (!?), takže místo na další pracovní schůzku jsem si ho mohl vzít tak maximálně na zahradu. Ve výsledku jsem vyhodil 1500 Kč doslova oknem a svetr skončil na dně skříně.

Také jste již něco podobného zažili? Pro mě to byl jeden z důvodů proč jsem založil Live Sweaters; nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné svetry na tři použití. Pojďme se podívat na zásadní rozdíly mezi svetry z běžného řetězce a naše Live Sweaters.

cost-per-wear-merino-sweater-by-live-sweaters

Provozovatel webu Live Sweaters s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace